0236 816 20 43 - 0542 328 71 28

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Özel Program Yazılımı

Özel Program Yazılımı

Özel Program Yazılımı Geliştirme

İhtiyaçlarınıza daha iyi cevap veren uygulamalar, daha hızlı, daha verimli, daha iyi özel Program Yazılımı geliştirme
İş hedeflerinizi başarmak için yazılımlarınızın kolay kullanılabilir, yüksek performanslı, uyumlu ve güvenli olması gerekir. Siz kendi ana işinize odaklanırken, Veriyaz Özel Program Yazılımı Geliştirme hizmetiyle hedeflerinize daha kolay ulaşmanızı sağlar.
Veriyaz olarak amacımız riskinizi en aza indirmek ve proje başarısını en üst düzeye çıkarmaktır. Daha önce Özel Program Yazılımı Geliştirme hizmeti ile kötü bir tecrübe yaşamışsanız ya da ilk defa Özel Program Yazılımı Geliştirme hizmeti kullanacaksanız; sizin stratejik proje ortağınız olmak isteriz.
Neden Program Yazılımı geliştirmek için Özel Program Yazılımı Geliştirme hizmeti almalısınız?

 • Maliyetlerinizi Azaltmak
 • Maliyetleri tahmin edebilmek
 • Verimliliği artırmak
 • İş gücü maliyetini azaltmak
 • Zamandan tasarruf sağlamak için
 • Yeni projelere süratle hayata geçirmek
 • Asıl işinize odaklanmak
 • Riskleri azaltmak
Neden Özel Bir Program Yazılımına İhtiyaç Duyayım?

 • Farklı olmak, fark yaratmak, kaliteli hizmet vermek
 • Rakiplerinizin önüne geçmek, hedeflerinize ulaşmak için : Yüksek performanslı, kolay kullanımı olan, güvenli, sorunsuz çalışan size özel bir Program Yazılımı alt yapısına ihtiyacınız vardır.
Tüm sektörler için yazılmış Hazır Program Yazılımı ile:

 • İş süreçlerinizi tam anlamıyla kontrol edemezsiniz, şirketinizi istediğiniz doğrultuda yönetmezsiniz.
 • Her şirketin yönetim anlayışı, organizasyon yapısı, bilgi düzeyi ve tecrübesi bir birinden farklıdır.
 • Üstün yanlarınızı ön plana çıkartabilen rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayan bir bilgi teknolojisi alt yapı ile başarıya ulaşabilirsiniz.
Özel Program Yazılımı Geliştirme Farklı mı ?Özel Program Yazılımı geliştirme araçlarını, web teknolojilerini, iletişim protokollerini, API gibi bir çok alanda yeni teknolojileri takip ederek proje geliştirmek çok zor bir iştir.

Özel Program Yazılımı geliştirme uzmanlık gerektirir. Projeniz için uzman mühendisler bulmak ve entegre etmek zor ve pahalıdır. Doğru yetenek ve uzmanlık her zaman fark yaratabilir. En iyi çözüm yetenekli mühendis ve tasarımcılar çalıştıran uzman bir özel Program Yazılımı geliştirme firması ile çalışmaktır.

Özel Program Yazılımı Geliştirme projelerinde risk faktörüTüm mühendislik disiplinlerinin içinde, Program Yazılımı mühendisliğinin en zor mühendislik olduğu öne sürülmüştür. Program Yazılımı projeleri bir çok nedenden dolayı başarısızlığa uğrayabilir.
Araştırma şirketi The Standish Group, 1993 yılından beri Program Yazılımı ve bilgi teknolojileri (BT) alanında meydana gelen başarısızlıkları inceleme çalışmasını sürdürmektedir.

CHAOS Chronicles raporunda yer alan bazı sayısal değerler aşağıdadır:

21 Ekim 2016
2.128 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN